Kapadokya Balayı Turları

Kapadokya balayı için   en çok tercih edilen bölgemizdir. Sakin, huzurlu ve eğlenceli atmosferi ile  sizler için hazırladığımız  birbirinden ...

Kapadokya Turları

Türkiyenin Her Yerinden Kapadokya Turları [Türkiyenin Her Yerinden Kapadokya Turları] Ankara Çıkışlı Kapad...

Kapadokya Ihlara Konakları & Caves

Kapadokya ıhlara konakları & caves birbirine yakın ve yanyana 7 ayrı konak bulunmaktadır. Yaklaşık 150 yaşında olan Kapadokya ıhlara konakları gelverinin do...

  • Kapadokya Balayı Turları

  • Kapadokya Turları

  • Kapadokya Ihlara Konakları & Caves

Cappadocia Mayaoğlu Hotel

kapadokya otelleri, cave hotellerCappadocia Mayaoğlu’nun otantik odaları, antika mobilyalar, geleneksel halılar ve yatak örtüleri ile dekore edilmiştir. Odalarda elektrikli su ısıtıcısı ve ücretsiz Wi-Fi gibi modern olanaklar da mevcuttur.Restoranda hem alakart hem de açık büfe yemek seçenekleri sunulmaktadır. Konuklar geniş avlu, bahçe veya otelin terasında çaylarını veya kahvelerini yudumlayabilirler.Otel, Kapadokya bölgesinin Güzelyurt ilçesinde yer almaktadır. Ihlara Vadisi, otele 14 km mesafededir.

 

Devamını oku... [Cappadocia Mayaoğlu Hotel]
 
Kapadokya Balayı Otelleri

Kapadokya balayı için   en çok tercih edilen bölgemizdir. Sakin, huzurlu ve eğlenceli atmosferi ile  sizler için hazırladığımız  birbirinden keyifli balayı paketleri ve paket içeriğinde bulunan balayı turları ile periler diyarından unutulmaz anılarla ayrılacaksınız. 

Kapadokya, dünyadaki en büyük seyahat rehberi yayımcısı Lonely Planet tarafından, ‘en iyi balayı güzergâhı’ seçildi

 

Devamını oku... [Kapadokya Balayı Otelleri]
 
Kapadokya Akıncı Konağı

kapadokya otelleri fiyatlarıKapadokya Akıncı Konağı , Ihlara vadisine 14 km mesafedeki eski bir Rum kasabası olan ve Cappadodica ( Kapadokya ) nın güneşi olarak tabir edilen Güzelyurt( gelveri ) de bulunmaktadır.

Kapadokya  içerisinde tarihi ve doğal dokusu en iyi korunan yerlerden birisi olan güzelyurt manastırlar vadisi , aziz gregorious kilisesi ( kilise cami), yer altı şehirleri, kızıl kilise, yüksek kilise , sivişli kilise gibi onlarca tarihi ve kültürel yapıya sahip olmasının yanında Karamanlı Ortodokslar tarafından yapılan yüzlerce antik gelveri evlerini ve antik sokaklarını da barındırmakta ve her geçen gün artan ziyaretçileriyle bu görkem ve güzelliğini paylaşmaktadır. Kapadokya Akıncı Konağı bu antik konakların restore edilerek özenle dekore edilmesiyle Kapadokya ziyaretçilerinin hizmetine sunulmuştur.

Devamını oku... [Kapadokya Akıncı Konağı]
 
Antique Gelveri Cave Hotel

kapadokya otelleri, cave hotellerAntique Gelveri Cave Hotel , Ihlara vadisine 14 km mesafedeki eski bir rum köyü olan ve Cappadocia nın güneşi olarak tabir edilen güzelyurt( gelveri ) de bulunmaktadır.

Otelimizin Odalarının bir kısmı cave ( mağara) oda şeklinde olup diğerleri ise gelveri doğal taşı ile Rum taş Zanaatçıları tarafından yapılmış tarihi kemer odalar tarzındadır. Otelimiz Manastırlar vadisine bakan muhteşem manzaraya sahip terası, cafesi ve barı ile misafirlerimize Kapadokya’nın gizemli atmosferinde hem dinlenme hem de hoş ca zaman geçirme imkanı sağlamaktadır. Otelemizde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere temiz, huzurlu, güleryüzlü, estetik birinci sınıf hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti kavramlarının tam karşılığı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Devamını oku... [Antique Gelveri Cave Hotel]
 
Karamanlı Konağı

karamanlı konağı

Karamanlı konağı yaklaşık 120 yaşındadır. Kapadokya nın en iyi korunan ve tek başına küçük kapadokya olarak adlandırılan

güzelyurt ( gelveri ) da ıhlara vadisine 14 km mesafede bulunmaktadır.
Karamanlı Ortodoksların mübadeleden önce(1924) Güzelyurt da (Gelveri) yaptığı konaklardan biridir. 9 odası ve geniş bir avlusu olan konak Gelveri'nin yöresel taşı ile ve geleneksel mimarinin en güzel örneklerinden birisi olarak inşa edilmiştir. Bu muhteşem konak güzelliğini Kapadokya ziyaretçileriyle paylaşmak için konaklama hizmeti vermektedir.

Devamını oku... [Karamanlı Konağı]
 
Kapadokya Ihlara Konakları & Caves

kapadokya ıhlara cave konak otel

Kapadokya ıhlara konakları & caves otel

içerisinde birbirine yakın ve yan yana 7 ayrı konak bulunmaktadır. Otelimizde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere temiz, huzurlu, güler yüzlü, estetik, birinci sınıf hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti kavramlarının tam karşılığı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Yaklaşık 150 yaşında olan Kapadokya ıhlara konakları, Gelverinin doğal taşı ile zamanın Rum ustaları tarafından inşa edilmiştir. Kapadokya cave oteller inde ve bu tarzda da işletilen kapadokya otellerinde kapadokya butik otellerinde bulabileceğiniz bütün özellikleri konak otelimiz, gerek mimari yapısı gerekse doğal atmosferiyle bünyesinde barındırmaktadır.

Devamını oku... [Kapadokya Ihlara Konakları & Caves]
 


Kapadokya Turları

Pek Çok Farklı Tur Etkinliği ile Dünyaca Ünlü Tabiat Harikası Periler Diyarına Yolculuğa Ne Dersiniz....
Devamını Oku..