Kapadokya Ihlara Konakları & Caves

kapadokya ıhlara cave konak otel

Kapadokya ıhlara konakları & caves otel

içerisinde birbirine yakın ve yan yana 7 ayrı konak bulunmaktadır. Otelimizde müşterilerimizin beklentilerini karşılamak üzere temiz, huzurlu, güler yüzlü, estetik, birinci sınıf hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti kavramlarının tam karşılığı hizmetleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Yaklaşık 150 yaşında olan Kapadokya ıhlara konakları, Gelverinin doğal taşı ile zamanın Rum ustaları tarafından inşa edilmiştir. Kapadokya cave oteller inde ve bu tarzda da işletilen kapadokya otellerinde kapadokya butik otellerinde bulabileceğiniz bütün özellikleri konak otelimiz, gerek mimari yapısı gerekse doğal atmosferiyle bünyesinde barındırmaktadır.

Ve Her bir konak ayrı bir gizeme ve güzelliğe sahiptir. Konakların bazılarında cave ( mağara) tarzında odalar da bulundurmaktadır. Kapadokya da otelimizde konaklarken adeta yöreden bir aileye misafir olmuş hissiyle hem kapadokya halkının misafirperverliğine hemde otelimizin temiz, huzurlu ve birinci sınıf hizmetine tanıklık edeceksiniz. 1924 yılına kadar Güzelyurt da yaşayan Ortodokslar tarafından inşa edilen ve kullanılan konakların her biri sizleri alıp geçmişe götürecek.

 

 

Kapadokya Turları

Pek Çok Farklı Tur Etkinliği ile Dünyaca Ünlü Tabiat Harikası Periler Diyarına Yolculuğa Ne Dersiniz....
Devamını Oku..