Kapadokya Bayram

Kapadokya Bayram : Dini bayramlardan dolayı resmi tatil ilan edilen günlerde yeri yerler görmek veya tatil yapmak isteyenlerin.

Kapadokya Bayram

Kapadokya Bayram

Dini bayramlardan dolayı resmi tatil ilan edilen günlerde yeri yerler görmek veya tatil yapmak isteyenlerin uğrak noktalarından biriside Kapadokya'dır. Kapadokya da bir bayram tatili geçirmek isterseniz 3 veya 2 gecelik tatil sizlere iyi gelecektir.

Kapadokya bayram tatillerinde dilerseniz tatil paketleri sizlere keyifli bir eğlence yaşatacaktır. Geniş bir bölge de tatil planınız uzun veya kısa olması bir farkındalık yaratmayacaktır. Geziler sayesinde dolu dolu bir tatil yapmış olacaksınız. Vadilerde yürüyüş keyfi bir yandan da yer altı şehirlerinin eşsiz gizemi heyecanlandıracaktır. 

Tatil planınızda Kapadokyada karar kıldığınız da karar vereceğiniz diğer bir durum ise nasıl bir otelde kalmalıyım olacaktır.  Kapadokyada bir çok çeşitli otel bulunmakta ve özellikle Karaman Ortodokslarının bırakmış olduğu tarihi Rum Konakları sizlere en güzel cevaplardan birisi olacaktır. Çünkü Kapadokya tarihi ve doğal güzelliklerinin buluştuğu noktalardan birisidir.

0 Toplam Yorum

Henüz hiç yorum yok, ilk yorum yapan siz olun!

Yorum Yaz

Mail adresiniz sayfada yayınlanmayacaktır.